2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bronowice
Dodane 12 maja 2024

Pilne! Księgowa z językiem niemieckim - Praca zdalna

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Księgowa z językiem niemieckim

Młodsza Księgowa z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Praca 100% zdalna

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Pracę na pełen etat

·        Pracę dla prestiżowych klientów

·        Możliwość rozwoju zawodowego pod nadzorem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

·        Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

·        Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i inne)

·        Pracę w dobrej atmosferze w przyjaznym i zgranym zespole.

Wymagania:

·        Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

·        Zdolności analityczne, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość

·        Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)

·        Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excella

·        Doświadczenie w międzynarodowym środowisku w dziale AP, AR- mile widziane

·        Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

·        Samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Zakres obowiązków:

·        Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym

·        Procesowanie faktur

·        Wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych

·        Przyjmowanie zgłoszeń

·        Sporządzanie sprawozdań i raportów

Jeśli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą wyślij nam swoje CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 651465460