2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Brzeziny
Dodane 03 kwietnia 2024

PILNE! Pomoc produkcji - dla Panów.

Wynagrodzenie

4 242 - 5 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) szuka:

Pomoc produkcji - dla Panów/ Paprotnia (okolice Brzezin)

Praca na produkcji pakowania mięsa mielonego.

Oferujemy:

Umowę o pracę

Praca na 1 zmianę poniedziałek-piątek po 8-12h, BEZ NOCEK

• Stawka 25 zł/h Brutto + premia 5zł/h Brutto za frekwencję (od 4242zł do 5050zł brutto)

Stabilne zatrudnienie

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Bezpłatne gorące posiłki

• Kawa / herbata bez limitu

• Dofinansowanie do Karty FitSport, opieki medycznej oraz ubezpieczenia.

• Odzież robocza

*Dojazd własny, jest połączenie komunikacji miejskiej z Łodzi (autobus nr. 53B)

Obowiązki:

• Otwieranie paczek z mięsem

• Przygotowanie palet i kartonów dla gotowej produkcji

• Pakowanie wyrobu gotowego

• Sprzątanie miejsca pracy

• Praca fizyczna

Wymagania:

• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

• Książeczka sanepid + orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Doświadczenie mile widziane

• Stan zdrowia umożlwiający pracę w niskich temperaturach (chłodnia)

TA PRACA DLA CIEBIE?

Wyślij SMS „Produkcja” na numer 50*******74

ODZWONIMY!

Zapraszamy również do naszego biura Tempus A pod adresem Piotrkowska 55 lokal 203 w Łodzi, w godzinach 09:00 - 17:00 pon.-pt.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 875573237