2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Góra Kalwaria
Dodane 09 kwietnia 2024

Pilne poszukujemy Sous-Chefa

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Współpraca z szefem kuchni w organizacji i planowaniu menu oraz w opracowaniu nowych receptur.

  • Koordynacja i nadzór nad pracą pozostałego personelu kuchennego.

  • Przygotowywanie pysznych i estetycznie podanych potraw zgodnie ze standardami kuchni.

  • Zapewnienie zachowania odpowiednich zasad bezpieczeństwa żywności i higieny pracy w kuchni.

  • Zarządzanie zapasami oraz kontrola terminów przydatności produktów spożywczych.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie standardów wyznaczonych przez właściciela restauracji.

  • Pilnowanie kosztów produkcji i minimalizacji marnotrawstwa żywności.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku zastępcy szefa kuchni lub w podobnej roli w branży gastronomicznej.

  • Znajomość technik kulinarnych i umiejętność przygotowania różnych potraw.

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników kuchni i organizacji pracy w kuchni.

  • Dobra znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa w pracy w kuchni.

  • Kreatywność i umiejętność wprowadzania nowych pomysłów do menu.

  • Gotowość do elastycznego grafiku pracy i pracy w warunkach wysokiego ciśnienia.

  • Umiejętność pracy w zespole i mocne umiejętności komunikacyjne w celu skutecznego koordynowania zespołu kuchennego.

Oferujemy:

  • Oficjalne zatrudnienie

  • Pracuj w najlepszych hotelach i restauracjach

  • Pełna opieka koordynatora

Lokalizacja

Góra Kalwaria,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góra Kalwaria
ID: 910534533