2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kobylnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Pilnie poszukiwana pomoc kadrowa

Wynagrodzenie

5 384 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobylnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą Transportową z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników do działu Kadr na stanowisko:

Kadrowa

Obowiązki:

  • prowadzenie ewidencji nieobecności chorobowych i urlopowych

  • kontrola ważności badań lekarskich, wystawianie skierowań

  • zawieranie i rozwiązywanie umów z pracownikami

  • zgłaszanie pracowników do odpowiednich rejestrów

  • prowadzenie dokumentacji zatrudnionych pracowników (akta osobowe)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość programu Comarch Optima, Płatnik

  • komunikatywność

  • zaangażowanie

  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • możliwość szkoleń

  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt poprzez portal.

Niniejszym informujemy, że podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest w pełni dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji.

Lokalizacja

Kobylnica,

Pomorskie

Pomorskie, Kobylnica
ID: 905888317