2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Piaseczno
Dominos Pizza
Dodane 25 kwietnia 2024

Pizza Maker, Domino's Pizza Piaseczno

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Dołącz do Domino’s Pizza jako Pizza Maker! - Adres restauracji: Wojska Polskiego, Piaseczno

Twój zakres obowiązków

Do twoich zadań należeć będzie: - Przygotowywanie posiłków dla klientów restauracji

Nasze wymagania

W realizacji pracy pomogą Ci: - Gotowość do przygotowywania najsmaczniejszej pizzy - Zaangażowanie, pozytywne nastawienie i chęć współpracy z innymi - Bycie osobą dyspozycyjną, zaangażowaną, sumienną - Aktualna książeczka Sanepid (orzeczenie do celów sanepidarno-epidemiologicznych) lub chęć jej wyrobienia

To oferujemy

Czego możesz od nas oczekiwać? - Stawki 28-29 zł brutto/h - Pracy dostępnej od zaraz - Elastycznego grafiku - Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia współpracy - 50% zniżki na nasze produkty - Możliwości korzystania z programu poleceń pracowniczych - Posiłku pracowniczego - Terminowego wynagrodzenia - Udziału w eventach integracyjnych - W przypadku chęci rozwoju możliwości awansu na stanowiska kierownicze - Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku - Stałej współpracy z doświadczonym zespołem pracowników Biura, Kierowników Restauracji oraz Kierowników Regionalnych, na których można polegać

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Piaseczno
ID: 912817348