2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Śródmieście
Rekrutacja Sempre
Dodane 12 maja 2024

Pizzaiolo - Gdańsk / Sopot

Wynagrodzenie

28,20 - 32,20 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do naszego zespołu ! :)

Poszukujemy młodych osób z pasją do gotowania, włoskiej kuchni, a przede wszystkim pizzy! Poszukujemy osób na stanowisko Pizzaiolo.

Wymagamy przede wszystkim zapału i chęci do nauki, pozytywnego nastawienia oraz dyspozycyjności.

Oferujemy :

  • stawka od 28,20 zł ( na start ) - 32,20 zł

  • pracę w prestiżowych lokalizacjach Sopotu i Gdańska :

-Sopot : Ristorante Sempre ul. Grunwaldzka lub Sempre Pizza & Vino ul. Bohaterów Monte Cassino,

-Gdańsk : Ristorante Sempre ul. Chmielna Wyspa Spichrzów lub Sempre Pizza & Vino ul. Targ Rybny, ul. Długa

  • wypłata zawsze do 10-ego następnego miesiąca,

  • elastyczny grafik

  • pełne szkolenie wprowadzające

  • realne możliwości rozwoju,

  • przyjazną atmosferę w pracy :)

Obowiązki:

  • przygotowywanie pizzy oraz przystawek

  • przestrzeganie standardów Sempre oraz dbanie o czystość i porządek na sekcji pizza

  • odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie do otwarcia lokalu oraz jego zamknięcia

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doświadczenie na stanowisku pizzaiolo będzie dodatkowym atutem

  • aktualnego orzeczenie od lekarza medycyny pracy,

  • pozytywnego nastawienia i chęci do nauki :)

Tylko osoby pełnoletnie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 816553139