2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Serock
Dodane 24 kwietnia 2024

Pizzaiolo - Hotel Narvil w Serocku

Lokalizacja

Serock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIZZAIOLO

     Twoje obowiązki :

  •        Przygotowywanie ciasta, sosu i składników;

  •        Obsługa specjalistycznego pieca;

  •        Organizowanie i planowanie pracy na swoim stanowisku,

  •        Dbanie o estetykę i walory smakowe przygotowywanych potraw,

  •        Dbanie o maksymalne i ekonomiczne wykorzystanie powierzonych produktów.

     Nasz idealny kandydat posiada:

  •        Zdolności manualne,

  •        Elastyczność i dyspozycyjność,

  •        Aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

    Co oferujemy :

  •        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  •        Możliwość rozwoju  zawodowego  poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach,

  •        Elastyczny czas pracy ,

  •        Atrakcyjny pakiet benefitów w tym: prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin , dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe,

  •        Integracje dla pracowników oraz spotkania mikołajkowe dla dzieci.

             Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania to zapraszamy do aplikowania.

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Serock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Serock
ID: 912368545