2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Międzyzdroje
Lido Di Park - West Coast Team
Dodane 28 kwietnia 2024

Pizzaiolo / Kucharz Międzyzdroje

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć i Czołem!

Wiosna już do nas zawitała, a lato szykuje się gorące!

Wraz z naszymi lokalami:

  • Miejsce Coctail Bar

  • Między Nami Pizza Bar

  • The Last Port Beach Bar

Szykujemy się do rozkręcenia sezonu 2024! W związku z tym zachęcamy do wakacyjnej, a może i nie tylko, przygody nad Polskim morzem.

Aplikujcie!

Bądźcie Pozdrowieni!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i realizacja zamówień

  • Produkcja półproduktów / Pizzaiolo – przygotowywanie ciasta

  • Komponowanie menu

  • Przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru

  • Kontrolowanie stanów magazynu

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na kuchni

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Kreatywność

 Oferujemy

  • 30 PLN/H na rękę – minimum + premia

  • Możliwość zakwaterowanie 30 PLN za dobę w mieszkaniu pracowniczym, pokoje 4-8 osobowe

  • Praca w trybie zmianowym

  • Umowa zlecenie

W wiadomości prosimy o przesłanie CV, podczas rozmowy rekrutacyjnej przybliżymy szczegóły, odpowiemy na pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości :)

P. S. Wysyłając do nas swoje CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ‘Lido Di Park Beata Mamińska’ w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko.

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 898674931