2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Katowice
  7. Kucharz - Załęże
Dodane 30 kwietnia 2024

Pizzaiolo, Pizza Szef, Menadżer (Nowa Restauracja, udział w zyskach)

Wynagrodzenie

10 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OTWIERAMY NOWĄ RESTAURACJĘ - W TEATRZE ŻELAZNYM!

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Szefa Pizzerii / Menadżera Restauracji, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie naszej nowej restauracji oraz zapewnienie wysokiej jakości pizz. Szukamy pasjonata kuchni włoskiej, który będzie zarówno liderem zespołu, jak i ekspertem w przygotowywaniu autentycznych i smakowitych dań.

Obowiązki:

  • Nadzór nad codziennymi operacjami kuchni, w tym przygotowywaniem pizzy, nadzorem nad zespołem kuchennym oraz utrzymaniem wysokich standardów sanitarnych i bezpieczeństwa żywności.

  • Kreowanie oryginalnych, kreatywnych i smakowitych receptur na pizzę, dbając o zrównoważone połączenia składników i unikalne smaki.

  • Zarządzanie dostawami i kontrola jakości używanych składników, dbając o świeżość i autentyczność produktów.

  • Rekrutowanie, szkolenie i motywowanie członków zespołu, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i efektywną pracę kuchni.

  • Zarządzanie finansami restauracji, w tym kontrola kosztów, sporządzanie raportów oraz optymalizacja procesów operacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku szefa kuchni, pizzaiolo lub menadżera restauracji, preferowana praca w branży gastronomicznej.

  • Znajomość technik przygotowywania pizzy, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz doskonałe umiejętności organizacyjne.

  • Kreatywność, pasja do gotowania i dbałość o szczegóły, umiejętność tworzenia autentycznych i innowacyjnych dań.

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, komunikatywność oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji.

  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wysoki udział w zyskach restauracji zamiast tradycyjnego wynagrodzenia.

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym i dynamicznym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i wprowadzić naszą restaurację na szczyt, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres koordynacja (at) teatrzelazny.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem [numer telefonu].

Termin składania aplikacji: 17.05

Miejsce pracy: Gliwicka 148a, Teatr Żelazny

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 913905035