2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wołów
Dodane 02 kwietnia 2024

Pizzaiolo/Pizzer

Wynagrodzenie

36 - 42 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pizzeria PaPi prężnie działająca od 11 lat na rynku zatrudni osobę na stanowisko Pizzaiolo/Pizzer.

Główne obowiązki:

  • Przygotowanie składników i ciasta do wyrobu pizzy

  • Przygotowanie i wypiek pizzy w piecu opalanym drewnem zgodnie z przepisami restauracji

  • Kontrola zapasów

  • Utrzymanie czystości i porządku miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi

  • Współpraca z właścicielem w celu rozwijania menu i poprawy jakości usług

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu

  • Znajomość technik przygotowania pizzy oraz umiejętność obsługi pieca opalanego drewnem

  • Pasja do pieczenia pizzy :)

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania

  • Wsparcie ze strony właścicieli i współpracowników

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Gwarancja terminowej wypłaty

  • Na początek umowa zlecenie na okres próbny w wymiarze 3 miesięcy.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV lub telefon.

Lokalizacja

Wołów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wołów
ID: 908921070