2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Wasilków
Dodane 12 kwietnia 2024

pizzaYOLO/pizzermana/pizzerwoman - Wasilków

Wynagrodzenie

28 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wasilków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pizzeria Hacienda - Pizzeria poszukuje doświadczonego pizzaYOLO/pizzermana/pizzerwoman

Kogo szukamy?

Kogoś samodzielnego i ambitnego.

Kogoś kto chciałby mieć wpływ na swoje miejsce pracy.

Kogoś kto zadba o pizzę jak o najważniejszy skarb ludzkości

Kogoś z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Zarobki

Na początek 28zł/h. Potem tylko więcej, oraz wiele wartości "miękkich" ułatwiających pracę.

Coś o nas

Pracujemy w skromnym składzie, więc nie będziesz kolejną śrubką w Wielkiej maszynie, a jednym z głównych Haciendowych filarów.

Obowiązki

Wymagamy od Ciebie żebyś wykonywał pracę ze stanowiska z ogłoszenia. Nic mniej i nic więcej.

Chcesz kandydować, masz pytania lub masz nam coś do powiedzenia

Zapraszamy do kontaktu

Haciendawasilkow(małpa)gmail.com

Fanpage www.facebook.com/HaciendaBialystok

Lokal Świerkowa 1/4, 16-010 Wasilków

Nie jestem osobą zatrudniającą! Kontakt wyłącznie sposobami powyżej!

Lokalizacja

Wasilków,

Podlaskie

Podlaskie, Wasilków
ID: 911392514