2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Pizzer (K/M) do Restauracji Browar Warmia w Olsztynie

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Browar Warmia Sp. z o. o. poszukuje pasjonatów kulinariów do zespołu na stanowisko:

Pizzer (Kobieta/Mężczyzna)

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę w zgranym zespole

  • Progresywne wynagrodzenie, które doceni Twoje zaangażowanie

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych („książeczki sanepidowskiej”)

  • Określonej dyspozycyjności, gotowości do pracy głównie w weekendy

  • Chęci do przyswajania nowej wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności kulinarnych

  • Zaangażowania i nastawienia na długofalową współpracę

  • Znajomość technik wykonywania ciasta do pizzy oraz samego przygotowywania i wypieku pizzy

  • Doświadczenie w obsłudze pieca elektrycznego, miesiarki, krajalnicy.

  • Znajomość przepisów sanitarnych.

  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.

  • Umiejętność wypowiadania się w jasny sposób i uważnego słuchania szefa kuchni i pracowników kuchni

  • Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałą pracę w pozycji stojącej.

Ogłoszenie kierujemy do wszystkich pasjonatów kuchni. Istnieje możliwość pracy zarówno na stałe, jak i dorywczo. Szczegóły współpracy omówimy indywidualnie podczas rozmowy.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ciasta na pizze oraz sosu;

  • Przygotowanie składników do pizzy, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności;

  • Wypiek pizzy;

  • Monitorowanie jakości żywności;

  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy;

  • Dezynfekcja miejsca pracy, sprzętu i naczyń;

  • Monitorowanie poziomu zapasów i informowanie przełożonego.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 908891153