2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Podkarpackie
  6. Cukiernik, piekarz - Rzeszów
bi1 Rzeszów
Dodane Dzisiaj o 08:41

Pizzerman -bi1- Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Do naszego hipermarketu bi1 w Rzeszowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIZZERMAN

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• wdrożenie na stanowisko pracy,

• szkolenia oraz realne możliwości rozwoju zawodowego,

• premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

• prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

• atrakcyjne świadczenia socjalne,

• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

• z nami możesz pomóc innym biorąc udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami,

• dbałość o oznaczenia i czystość na dziale,

• atrakcyjne eksponowanie towaru,

• przygotowywanie prób nowych produktów

• dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych potraw,

• obsługa klienta i doradztwo.

Oczekujemy:

• doświadczenia na stanowisku pizzermana/kucharza,

• wykształcenia gastronomicznego lub pasji do gotowania,

• znajomości systemu HACCP oraz zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej,

• dobrej organizacji pracy,

• umiejętności pracy w zespole.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zgłoś się do nas, kliknij przycisk APLIKUJ.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 680530026