2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Pizzerman, pizzaiolo - Restauracja Koszary Pizza & Pasta

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja Koszary Pizza&Pasta  mieszcząca się w Olsztynie na ulicy Marka Kotańskiego 2 poszukuje energicznej i doświadczonej osoby na stanowisko pizzaiolo/ pizzerman. Praca polega na przygotowywaniu półproduktów oraz wypieku pizzy w piecu szamotowym, temperatura ok. 400 stopni

Zakres obowiązków

  • profesjonalne przygotowanie pizzy zgodnie z recepturami i wyznaczonymi standardami

  • przygotowywanie półproduktów do pizzy

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • dobra organizacja pracy

  • ścisła współpraca z szefem kuchni

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w branży gastronomicznej

  • dyspozycyjność

  • pozytywne nastawienie

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność współpracy z resztą zespołu

  • wymagana ważna książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub stałe zlecenia

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie.

  • elastyczny grafik

  • przeszkolenie

 Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV w systemie OLX lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 838604166