2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Zator
Dodane 11 kwietnia 2024

Pizzerman/Pizzaiolo - restauracja przy browarze rzemieślniczym

Wynagrodzenie

33 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Brokreacja poszukuje kucharza do restauracji przy browarze. Położona w strategicznym punkcie gminy Zator, w samym sercu Doliny Karpia, w bliskim sąsiedztwie parku rozrywki Energylandia to obecnie najlepiej oceniany lokal w okolicy!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pizzermana/Pizzaiolo.

Twój zakres obowiązków:

·        Samodzielne przygotowywanie ciasta na pizzę i pizzy

·        Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami Restauracji

·        Stosowanie systemu HACCP

·        Praca na recepturach

Nasze wymagania:

·        Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Wysoka kultura osobista

·        Optymizm, sumienność i zaangażowanie

·        Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym

·        Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

·        Dbałość o szczegóły i wygląd podawanych dań

Oferujemy

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Forma współpracy do ustalenia

·        Szkolenia

·        Stabilne zatrudnienie

·        Praca na wysokiej jakości produktach

·        Deputat piwny

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja[at]brokreacja.pl

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 870828413