2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Karwia
Dodane 29 kwietnia 2024

Pizzerman szkolimy/Pomoc Kuchenna nad morzem Władysławowo Karwia sezon

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Karwia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Pizzerman, Pomoc Kuchenna na sezon w restauracji w Karwii nad morzem

NIe wymagamy doświadczenia, szkolimy na miejscu, zapewniamy

*zakwaterownie,

*wyżywienie i bardzo dobre warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o swoje cv oraz kilka słów o sobie na maila.

karwiasezon małpa gmail.com

Kontaktujemy się po otrzymaniu cv i wtedy podajemy wszelkie info o pracy.

Praca od majówki lub czerwca do końca września.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów

  • Przygotowywanie produktów zgodnie z wytycznymi

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Wydawanie posiłków

  • Wykonywanie zadań pomocniczych w kuchni

  • Zapewnienie jakości i estetyki serwowanych potraw

  • Realizacja zamówień klientów

  • Współpraca z zespołem

Wymagania:

  • Posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych

  • Pełnoletność (21+)

  • Sumienność i pozytywne nastawienie

  • Chęć do pracy i nauki

  • Pozytywne podejście i otwartość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

Zapraszamy do kontaktu 17-21

Lokalizacja

Karwia,

Pomorskie

Pomorskie, Karwia
ID: 910430996