2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Władysławowo
Dodane 09 kwietnia 2024

PIZZERMAN Władysławowo

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pizza Hot zatrudni pizzermana

od 1 lipca do końca sierpnia w godzinach 13:00-22:00, możliwy czas wolny (1 -2 dni w tygodniu)

Zapewniamy:

  • umowę zlecenie,

  • stawkę adekwatną do umiejętności + premia procentowa od dziennego utargu

Obowiązki

  • przygotowanie ciasta według naszej receptury

  • wypiek pizzy

  • przygotowanie składników i sosów

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • odbieranie zamówień telefonicznych

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 753192639