2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Olsztyn
Dodane 19 kwietnia 2024

Pizzero w restauracji Telepizza przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu, jesteś odpowiedzialny/na, lubisz pracę z ludźmi to świetnie trafiłeś/łaś.

Restauracja Telepizza w Olsztynie przy ulicy Jagiellońskiej 52A zatrudni na stanowisko pizzero/kasjer w wymiarze od 15 do 30 godzin w tygodniu, głównie w weekendy.

Główne obowiązki:

- pomoc przy realizacji zamówień w lokalu

Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze,

- zniżki pracownicze na dania serwowane w restauracji,

- elastyczne godziny pracy,

Oczekujemy:

- statusu studenta

- zaangażowania

- pozytywnego podejścia do klienta

- punktualności

- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Doświadczenie nie jest wymagane, nauczymy Cię wszystkiego.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 840723196