2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pszczółki
Dodane 08 kwietnia 2024

Placowy/magazynier

Lokalizacja

Pszczółki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Cbż funkcjonuje nieprzerwanie od 16 lat i cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku . Od początku istnienia specjalizujemy się w przetwórstwie stali. Wykonujemy konstrukcje stalowe hal, wiat, wszelkiego rodzaju konstrukcje wsporcze, elementy ogrodzeń, schody, drabiny, barierki i inne elementy w zależności od potrzeb naszych klientów. Produkujemy wyroby betonowe takie jak: płyty drogowe, płyty typu yomb, bloczki betonowe. Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku musimy powiększyć swoje szeregi i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Pszczółki, ul. Fabryczna

Opis stanowiska pracy:

  • Prace porządkowe na terenie żwirowni;

  • Przyjęcia dostaw towaru - wyładunek dostaw;

  • Wydania towarów na zewnątrz;

  • Umiejętność prowadzenia i zarządzania gospodarką magazynową;

  • Odpowiedzialność za stany magazynowe;

  • Obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego (uprawnienia mile widziane);

  • Regularna inwentaryzacja magazynu;

  • Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i chęć do podjęcia pracy;

  • dyspozycyjność;

  • dobra kondycja fizyczna;

Oferujemy:

  • stałą pracę;

  • pełne wyposażenie pracownika w sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy;

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń/CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Pszczółki,

Pomorskie

Pomorskie, Pszczółki
ID: 622881093