2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubelskie
  6. Zarządzanie produkcją - Chlewiska
Dodane 10 maja 2024

Planista produkcji

Lokalizacja

Chlewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

P.H.M. POLCOMM jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku krajowym, zajmujących się produkcją i kompleksową obsługą serwisową narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania technologicznego dla przemysłu meblarskiego, motoryzacyjnego oraz lotniczego.

W związku z rozbudową i rozwojem Firmy poszukujemy osoby, na cały etat, na stanowisko: Planista produkcji

Miejsce pracy: Chlewiska

Zakres obowiązków:

  • ustalanie listy priorytetów i przygotowanie planów produkcyjnych,

  • monitorowanie procesów produkcyjnych w systemie ERP,

  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych,

  • bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych,

  • współpraca z innymi działami w firmie w procesie planowania,

  • gospodarka zasobami magazynowymi,

  • tworzenie raportów i zestawień produkcyjnych.

Wymagania i kompetencje:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność i samodzielność działania, obowiązkowość,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • umowa o pracę,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje z tematem "Planista produkcji" prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: lub osobiście do siedziby firmy.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez P.H.M. POLCOMM Dariusz Kozak. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Lokalizacja

Chlewiska,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Chlewiska
ID: 917379239