2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Słupsk
Dodane 22 kwietnia 2024

Planista Produkcji

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Paula Fish Sławomir Gojdź Sp.K. w Słupsku poszukuje pracownika na stanowisko

O nas

 Paula Fish jest jednym z liderów rynku przetwórstwa rybnego w tej części Europy. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji ryb bałtyckich i łososia atlantyckiego, mrożenia i przechowywania produktów rybnych w chłodniach, produkcji mączki i oleju rybnego oraz transportu.

 Rozwijając naszą międzynarodową działalność, od początku kierujemy się innowacyjnością, nowoczesnością, zrównoważonym rozwojem i zieloną energią w myśl filozofii marki – „DRIVEN BY NATURE”.

 Obowiązki:

  • Planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży,

  • Opracowywanie planów produkcji krótko- i długoterminowych,

  • Sprawdzanie dostępności komponentów do zleceń produkcyjnych,

  • Opracowywanie szczegółowego planu i harmonogramu produkcji dla poszczególnych maszyn i urządzeń oraz kontrola jego realizacji,

  • Koordynowanie zmian wprowadzanych względem standardowych rozwiązań produktowych,

  • Sporządzanie kompleksowych analiz i raportów,

  • Współpraca z działem sprzedaży, produkcji, zakupów i logistyki.

Oczekiwania wobec kandydata:

  •  Znajomość obsługi systemów ERP i excel

  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2-warunek konieczny

  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa rybnego

  •  Wykształcenie minimum średnie

  •  Rozwinięte zdolności interpersonalne, niezbędne do skutecznej komunikacji z zespołem

  •  Umiejętność pracy pod presją czasu

  •  Zaangażowania i nastawienia na współpracę w zespole

  •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat

  •  Pakiety medyczne

  •  Profesjonalne wdrożenie do pracy

  •  Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  •  Wynagrodzenie uzależniane od posiadanego doświadczenia

Jak się u nas pracuje?

Napędza nas natura, dobra energia, osiąganie ambitnych celów i zadowolenie naszych klientów — razem możemy więcej. Jesteśmy otwarci zarówno na doświadczonych pracowników, jak i młodych adeptów o kwalifikacjach na miarę zmieniającego się świata. Paula Fish to miejsce, w którym każdy może wykazać się wiedzą i praktyką, wypracować swoją własną ścieżkę kariery zawodowej, rozwijać się i awansować. Wspieramy zespół licznymi benefitami i mentoringiem, by każdy mógł się w naszej organizacji realizować.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 752894019