2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Oława
Aleksandra Stec
Dodane Dzisiaj o 09:55

Planista produkcji

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz pracy w okolicy Wrocławia?Ważna jest dla Ciebie atmosfera i wartości firmy?Interesuje Cię tylko pierwsza zmiana i masz doświadczenie w planowaniu produkcji oraz materiałach metalowych i ich obróbce?

Jeśli TAK, to APLIKUJ, wszystko to mamy a nawet O WIELE WIĘCEJ!

Porozmawiajmy :)

oferujemy

  • multisport 50% wartości pokrywa pracodawca
  • opieka medyczna LUXMED 50% wartości pokrywa pracodawca
  • PZU 50% wartości pokrywa pracodawca
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • pakiety ubezpieczeniowe, zdrowotne do wyboru i indywidualnej płatności
  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • możliwość rozwoju
  • elastyczny grafik

zadania

  • opracowywanie planów produkcyjnych na maszyny cięcia laserowego i gięcia
  • przygotowywanie rozkładów detali na arkusze blach (zagnieżdżanie/nestingowanie)
  • planowanie krótkoterminowe oraz długoterminowe procesów produkcyjnych na podstawie zamówień
  • nadzór nad terminowością zleceń produkcyjnych
  • zarządzenie magazynem arkuszy blach oraz arkuszami odpadowymi
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe opracowanie powierzonych zadań
  • przygotowywanie szczegółowych planów produkcji na poziomie dziennym oraz zmianowym z uwzględnieniem dostępnych zasobów
  • koordynacja i nadzór nad kilkoma zleceniami jednocześnie
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • współpraca z działem handlowym, technologicznym oraz produkcją

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe,techniczne
  • doświadczenie w pracy z cięciem laserowym/wodą/itp. stali, gięciem stali, metalami
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w procesie planowania produkcji
  • mile widziana znajomość programów-CAD / CAM / Trutops boost / Oseon Trumpf
  • rzetelność
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność szybkiego i konkretnego działania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 910507821