2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Skoczów
Dodane 11 kwietnia 2024

Planista produkcji

Lokalizacja

Skoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Stal-Bud Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wiślańskiej 26 w Skoczowie zatrudni Planistę produkcji.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i analizowanie zamówień

  • przygotowywanie planów produkcyjnych  krótko  i długoterminowych oraz kontrola ich realizacji w celu zapewniania ciągłości i efektywności produkcji.

  • ustalanie stopnia pilności wykonania zleceń w porozumieniu z działem ofertowania oraz z działem kosztorysów wg wytycznych klienta

  • zarządzanie pojemnością produkcji w celu minimalizacji ryzyka przestojów i  kompletnej realizacji zleceń produkcyjnych

  • przygotowywanie dokumentacji zleceń produkcyjnych na poszczególne wydziały

  • zamawianie i harmonogramowanie stanów materiałów niezbędnych do realizacji planu produkcyjnego

  • opracowanie dziennych raportów produkcji

  • koordynacja pracy kooperacji w zakresie jakości i terminowości w  ramach planu produkcyjnego

  • kontrola jakości materiału i wyrobu gotowego w ramach planu produkcyjnego na każdym etapie produkcji w toku ,

  • kontrola terminowości zleceń

Dajemy od siebie więcej niż myślisz:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,

  • Praca jednozmianowa.

  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,

  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,

  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową,

  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, premie, dodatki, paczki na święta, pikniki rodzinne,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej współfinasowanej przez pracodawcę.

  • W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc całego zespołu.

O nas

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowo-produkcyjne STAL-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Skoczowie powstało w 1999 r. Od ponad 20 lat istnienia na rynku firma dynamicznie się rozwija, specjalizując się w projektowaniu i produkcji konstrukcji stalowych (produkcja i montaż m.in. balustrad mostowych), jednocześnie stale poszerzając zakres swoich usług. Od 2008 roku zajmujemy się projektowaniem i produkcją pojemników transportowych i magazynowych wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym, odlewniczym, budowlanym, oferując profesjonalną i kompleksową obsługę klienta – od konceptu do wykonania prototypu i produkcji wyrobów seryjnych.

Na terenie firmy obejmującym 20 000 m2 znajdują się biura oraz sześć hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni 4000 m2 – krajalnia, dwie hale spawalni, wzorcownia, hala montażu i magazyn wyrobów gotowych. Obecnie zakład zatrudnia 100 pracowników, jednak w związku ze stałym rozwojem i w trosce o najwyższą jakość usług zespół ten jest stale powiększany, stanowiąc profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę.

Firma STAL-BUD Sp. z o.o. to także dynamicznie rozwijająca się hurtownia materiałów budowlanych z siedzibą w Skoczowie. Jesteśmy strategicznym Partnerem największych polskich oraz zagranicznych koncernów produkujących materiały budowlane.

Staliśmy się liderem na rynku materiałów budowlanych!

Obsługujemy zarówno duże jak i małe inwestycje - od fundamentów po dach.

KLUCZOWĄ WARTOŚCIĄ NASZEJ FIRMY SĄ ZADOWOLENI PRACOWNICY.

JEŻELI CENISZ SOBIE PROFESJONALIZM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Lokalizacja

Skoczów,

Śląskie

Śląskie, Skoczów
ID: 911049977