2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Siemianowice Śląskie
Dodane 11 kwietnia 2024

Planista/Scheduler

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CP Consulting to historia firmy, która dzięki pasji, wizji i konsekwencji stała się jednym z liderów w swojej branży. Z naszych usług korzystają flagowi kontrahenci z całego świata. Doświadczenie na rynku pozwala kreować nam standardy i jednocześnie wyprzedzać oczekiwania.

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Planista/ Scheduel

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, Polska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie planów produkcyjnych z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania zdolności produkcyjnych i dostępnych zasobów oraz nadzór nad realizacją tych planów

  • Bieżąca korekta założeń produkcyjnych,

  • Proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie produkcji.

  • komunikowanie zagrożeń realizacji planu,

  • analiza efektywności i wydajności produkcji,

  • przygotowanie niezbędnych raportów, zestawień oraz analiz,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/Umowę zlecenie/B2B

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - do uzgodnienia z pracodawcą

  • Miłą atmosferę pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. C1,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Obsługa pakietu Office,

  • Asertywność, zaangażowanie, komunikatywność, sumienność.

START PRACY: 01.06.2024r.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 911018072