2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Wrocław
  7. Logistyka - Psie Pole
Dodane Dzisiaj o 16:11

Planista Transportu / Logistyk Kontenerów

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mobilnekontenery.pl – producent kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, pawilonów handlowych w związku z rozszerzeniem działalności naszej firmy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Planisty Transportu/Logistyka Kontenerów. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu transportem kontenerów i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja: Ligota Piękna k/Wrocławia

Obowiązki:

  • Planowanie i organizacja transportu kontenerów morskich, biurowych, pawilonów handlowych

  • Koordynacja procesu załadunku i rozładunku kontenerów

  • Monitorowanie i optymalizacja tras transportowych

  • Negocjowanie warunków umów z dostawcami i przewoźnikami

  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów logistycznych w trakcie transportu

  • Zapewnienie terminowości i efektywności procesów transportowych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży transportu kontenerowego)

  • Znajomość przepisów i procedur związanych z transportem kontenerów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod numerem 732 915 915.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy naszą działalność w obszarze logistyki kontenerowej!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 915207426