2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Błonie-Wieś
DTW Logistics
Dodane 29 kwietnia 2024

Planista w transporcie międzynarodowym

Lokalizacja

Błonie-Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

DTW LOGISTICS GROUP- to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. "Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta". Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja to: "Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru." Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Błonie

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie powierzonej floty zewnętrznych przewoźników w ruchu międzynarodowym ( Polska- Włochy)

  • Nadzorowanie pracy kierowców i dbanie o prawidłowość przebiegu operacji transportowych.

  • Wprowadzanie zleceń do systemu TMS, zapewniając sprawny przepływ informacji.

  • Odpowiadanie za skuteczne i efektywne planowanie pojazdów.

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z działem floty i dyspozytorami, współpracując w zespole.

  • Regularne raportowanie osiągane wyniki i wprowadzanie usprawnień w procesach.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu floty w transporcie międzynarodowym

  • Znajomość czasu pracy kierowcy.

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu Office.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka włoskiego

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, dającej Ci poczucie bezpieczeństwa.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szansę awansu.

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy, gdzie Twoje pomysły są mile widziane.

  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie-Wieś,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie-Wieś
ID: 911948826