2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrówka Wielka
LipCo Foods
Dodane 30 kwietnia 2024

Plant-Tec Europe - Pracownik produkcji - Dąbrówka Wielka

Lokalizacja

Dąbrówka Wielka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Plant-Tec Europe to nowo powstała spółka dedykowana do produkcji i sprzedaży mieszanek przyprawowych. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej, co pozwala nam na czerpanie z wieloletnich doświadczeń oraz nowatorskich rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się na tworzeniu rozwiązań smakowych zgodnych z najnowszymi trendami rynkowymi.

Do naszej nowoczesnej fabryki poszukujemy ludzi z pasją do tworzenia i rozwoju produktów, zespołu i zakładu. Zapewniamy możliwość pracy przy najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach produkcyjnych.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Dąbrówka Wielka k. Zgierza

Twoje zadania:

  • Prowadzenie i kontrola procesu produkcyjnego w powierzonym obszarze,

  • Przygotowanie towaru do pakowania zgodnie z procedurą i wymaganiami jakościowymi,

  • Terminowe realizowanie zleceń produkcyjnych,

  • Przestrzeganie zasad HACCP oraz BHP i PPOŻ.

Nasze oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Sumienność i systematyczność, zorientowanie na jakość,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym pon-pt.

Czeka na Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dwuskładnikowy system wynagradzania (podstawa + premia),

  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrówka Wielka,

Łódzkie

Łódzkie, Dąbrówka Wielka
ID: 912180643