2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Szczecin
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Świerczewo
Dodane 30 kwietnia 2024

Płatne praktyki dla studentów - księgowość

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Świerczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zadania:

·       Przygotowywanie dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych;

·       Weryfikacja, klasyfikacja oraz księgowanie dokumentów w systemie finansowo – księgowym;

·       Wsparcie zespołu księgowości oraz kadr i płac we wszystkich pozostałych zadaniach.

Oczekiwania:

·       mile widziane doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym;

·       Dobra znajomości programu Comarch Optima, Enova 365 będzie mile widziana;

·       Znajomość zagadnień księgowych i podstaw rachunkowości;

·       Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych oraz Kodeksu pracy

·       Bardzo dobra znajomość MS Office;

·       Umiejętność pracy w zespole;

·       Odpowiedzialność, sumienność i systematyczność w realizacji zadań.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Świerczewo
ID: 863680887