2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Płatne Praktyki w Dziale Jakości

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Chcesz pomagać innym, cenisz sobie dobrą atmosferę i oddany zespół?

Mamy ofertę dla Ciebie. Weź udział w płatnych praktykach w Dziale Jakości

Pracując z nami otrzymasz:

  • płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie;

  • możliwość nauki od specjalistów w swoich dziedzinach;

  • pożytecznie spędzone trzy miesiące (lipiec-wrzesień) z naprawdę fajnymi ludźmi;

  • możliwość poznania systemów: ERP, WMS, PLM, TMS, DMS

  • okazję do poznania charakterystyki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży medycznej;

  • do tego dorzucamy owocowe wtorki i czwartki oraz darmową kawę i herbaty w różnych smakach, które parzysz wyłącznie dla siebie.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Wsparcie w tworzeniu raportów jakościowych do dostawców;

  • Będziesz wsparciem w tworzeniu raportów niezgodności;

  • Zapoznasz się z usprawnieniem metod metrologicznych;

  • Będziesz pomagać w analizie materiałów odrzuconych w procesie inspekcji;

  • Będziesz partycypował w optymalizacji procesów dystrybucyjnych, poprzez implementację działań korygujących i zapobiegawczych.

Idealnie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub jesteś w trakcie studiów;

  • znasz pakiet MS Office;

  • znasz narzędzia i metody rozwiazywania problemów;

  • interesujesz się elektroniką, projektowaniem, metrologią, tematyką łańcucha dostaw;

  • masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne oraz jesteś zorientowany na usprawnienie procesowi rozwiązywanie problemów;

  • komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty;

  • znasz język angielski w mowie i w piśmie w stopniu komunikatywnym(B2).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 910767111