2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecin
  7. Utrzymanie ruchu - Centrum
Carlsberg Polska
Dodane 27 kwietnia 2024

Płatne praktyki w dziale utrzymania ruch - Browar Bosman

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Carlsberg Polska startuje z rekrutacją letnich, płatnych praktyk pt. "Doświadczenie, które procentuje".

Strzel sobie dobre szkolenie w okresie lipiec-sierpień i spijaj piankę z zebranego doświadczenia.

DOŚWIADCZENIE, KTÓRE PROCENTUJE

PŁATNE PRAKTYKI W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Twoje miejsce pracy: Szczecin

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Tryb pracy: Stacjonarny

Wykształcenie i doświadczenie

  • Jesteś uczniem lub skończyłeś(aś) szkołę o kierunku mechanicznym.

Postawa i nastawienie

  • Cechuje Cię zaangażowanie i otwartość na poznawanie procesu utrzymania ruchu;

  • Jesteś nastawiony/a pozytywnie na nowe wyzwania i stawiasz sobie ambitne cele

  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie.

Twój zakres zadań

  • W swojej roli będziesz odpowiedzialny(a) za utrzymanie sprawnego funkcjonowania urządzeń;

  • Będziesz regularnie przeprowadzał(a) bieżące naprawy i konserwacje urządzeń;

  • Aktywnie uczestniczyć będziesz również w remontach i pracach modernizacyjnych, mając za zadanie wprowadzenie najnowszych rozwiązań technicznych;

  • W ramach Twoich obowiązków będziesz monitorować stan techniczny urządzeń, identyfikować ewentualne awarie, a następnie podejmować działania naprawcze;

  • Będziesz także brał(a) udział w planowaniu realizacji prac modernizacyjnych, mających na celu podniesienie efektywności i bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Przyjazne, otwarte i bezpieczne środowisko pracy;

  • Zdobycie doświadczenia w zakresie utrzymania ruchu (system TAG`owania, zarządzanie częściami zamiennymi, analiza awaryjności, prewencje utrzymania ruchu);

  • Poznanie podstaw metodologii Carlsberg Excellence;

  • Płatne dwumiesięczne praktyki w okresie lipiec-sierpień (umowa zlecenie);

  • Dwa etapy rekrutacji: 1) wstępna rozmowa telefoniczna; 2) spotkanie rekrutacyjne w Browarze Bosman;

  • PRAWDOPODOBNIE najlepszego miejsce do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 913119976