2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Płońsk
Dodane 17 kwietnia 2024

Płatny staż dla studentów kierunków technicznych

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Scotia Development poszukuje Stażysty do pomocy w procesach administracyjnych związanych m.in. z realizacją inwestycji deweloperskich.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w prowadzeniu zestawień w programie Excel,

  • Wsparcie w procesie sprzedaży mieszkań,

  • Pomoc w reklamie i promocji inwestycji,

  • Przygotowywanie wniosków, pism w postępowaniach administracyjnych.

WYMAGANIA:

  • Studenci studiów technicznych, z bardzo dobrą znajomością programu Excel - warunek konieczny,

  • Chęć do rozwoju i uczenia się,

  • Umiejętność organizacji czasu pracy,

  • Gotowość do aktywnej współpracy z innymi.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie,

  • Komfortowe warunki pracy w młodym zespole,

  • Dogodne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z załączonym zdjęciem poprzez OLX.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Niniejszym informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane daje RODO) Spółka Grupa Scotia z siedzibą w Płońsku przy ul. Północnej 10 g jest administratorem Pana/-i danych osobowych. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i c) RODO, tj. w celu rozpatrzenia kandydatury i nawiązania stosunku pracy, przebiegu i wykonywania zobowiązań stron stosunku pracy oraz wypełnienia obowiązków płatnika.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji, a w przypadku nawiązania stosunku pracy przez okres jego trwania i wymagany przepisami prawa regulującymi obowiązek przechowywania akt osobowych. W przypadku gdy stosunek pracy nie zostanie nawiązany dane będą przechowywane pod kątem kolejnych rekrutacji – nie dłużej niż przez okres 3 lat. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych – w sytuacjach określonych w RODO.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do rozpatrzenia kandydatury i zatrudnienia.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 912501715