2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Gdańsk
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wrzeszcz
Phinance S.A.
Dodane 21 maja 2024

Płatny staż/Praktyka Doradca Klienta, Phinance, Trójmiasto

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W Phinance zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe klientom już od 20 lat. Oferujemy ponad 970 produktów w 45 oddziałach w całej Polsce. Jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Pomożemy Ci stać się jednym z najlepszych doradców finansowych w Polsce, nawet, jeśli jeszcze nie masz doświadczeni!

Zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klienta indywidualnego/biznesowego (prowadzenie konsultacji na żywo/online w zakresie finansów osobistych)
  • Analiza umów, które klienci już mają ocena opłacalności
  • Doradztwo w zakresie produktów finansowych
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance
  • Praca na systemie CRM

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • Część pracy możesz wykonywać w biurze, pozostałą część zdalnie (np. w domu)
  • Możesz pracować w pełnym zakresie godzin lub możesz traktować tę pracę jako zajęcie dodatkowe (praca studencka, praca dodatkowa)
  • Godziny pracy są elastyczne
  • Wdrażamy Cię od zera, masz opiekę mentora, z którym ustalasz kierunek Twojego rozwoju, aby Twoje zarobki rosły systematycznie
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • Wsparcie podczas wdrożenia (przez pierwsze 12 miesięcy) do 4000 PLN, w zależności od doświadczenia, z którym zaczynasz
  • Prowizje zależą od Twojej aktywności. Po min. roku łączne zarobki mogą wynosić średnio 8000 PLN.
  • Dostęp do wewnętrznej bazy klientów
  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Możliwość skorzystania z Multisportu
  • Zniżki pracownicze na produkty finansowe
  • Umowa, która daje Ci najwyższy zysk netto z zarobionych pieniędzy współpraca na działalności gospodarczej, statusie studenta lub na umowie-zlecenie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 915575000