2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Małopolskie
  6. Copywriting - Kraków
  7. Copywriting - Bronowice
Dodane 18 kwietnia 2024

Płatny staż social media copywriter

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Poszukiwany, poszukiwana - osoba, która ma lekkie pióro, a w social mediach czuje się jak ryba w wodzie.

Szukamy wsparcia do działu social media w zakresie copywritingu, być może szukamy właśnie Ciebie.

Opis stanowiska:

- tworzenie treści na blogi firmowe, strony internetowe, materiały promocyjne, itp.,

- pomoc przy tworzeniu contentu na kanały social media,

- tworzenie tekstów i haseł reklamowych,

- obsługa kanałów social media,

- marketing wirusowy, szeptany,

- ścisła współpraca z grafikami.

Oczekujemy:

- lekkiego pióra, umiejętności tworzenia tekstów,

- dobrej znajomości języka angielskiego,

- kreatywnego i otwartego umysłu,

- chęci nauki, rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności,

- znajomości takich portali jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok

- braku stosunku w innej pracy

- nie uczęszczania na studia w trybie stacjononarnym

Oferujemy:

- pierwszy miesiąc (do dwóch) próbny bezpłatnie, po tym okresie możliwość przejścia na staż płatny,

- pracę hybrydową (większość czasu zdalnie 1 dzień w tygodniu w biurze)

  • - możliwość zatrudnienia na etat na umowę o pracę po zakończonym stażu

Ponadto gwarantujemy:

- poszerzenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie mediów społecznościowych i

marketingu internetowego,

- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- udział w interesujących, rozwojowych projektach,

- wsparcie doświadczonych współpracowników,

- tuziny humoru,

- rodzinną atmosferę.

 Zainteresowany/zainteresowana? To wyślij do nas swoje CV wraz z próbkami tekstów przez