2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kraków
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Stare Miasto
Karina Janczura
Dodane 02 maja 2024

Płatny staż w doradztwie finansowym-Phinance S.A. Kraków, Rynek Główny

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Rozpocznij Karierę w Świecie Finansów!

Czy chcesz wkroczyć w świat finansów i zależy Ci na pracy ze specjalistami? Dołącz do nas, zdobądź niezbędne umiejętności z dziedziny finansów i miej realny wpływ na poprawę życia finansowego klientów.

O Nas:

Jesteśmy Phinance S.A. i inwestujemy w młodych profesjonalistów. Oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego rozkładu zajęć lub innych zobowiązań oraz wsparcie w rozwoju w świecie finansów.

Twój Początek:

Rozpoczniesz karierę jako Doradca Finansowy w naszym zespole, uzyskując wsparcie doświadczonych specjalistów.

Twoje Zadania:

  • Doradzanie klientom w sprawach finansowych
  • Pozyskiwanie wiedzy o produktach finansowych
  • Tworzenie spersonalizowanych planów finansowych
  • Współpraca z klientami w osiąganiu ich celów

Wspieramy Twój Rozwój:

Oferujemy regularne szkolenia i wsparcie w zdobywaniu certyfikatów branżowych.

Wymagania:

  • Ambicja i chęć nauki
  • Zainteresowanie finansami i ekonomią
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dostępność min. 30h w tygodniu

Co Mamy Dla Ciebie:

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich innych zobowiązań
  • Wynagrodzenie i premie zależne od wyników
  • Szkolenia i certyfikacje w dziedzinie doradztwa finansowego
  • Wsparcie doświadczonych managerów
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach branżowych i wyjazdach integracyjnych

Rozpocznij Swoją Przygodę Finansową:

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w dziedzinie finansów i pomagać klientom, wyślij swoje CV. Dołącz do nas i razem kształtujmy przyszłość finansów!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 900365397