2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Wojkowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Płatny Staż w Dziale Logistyki

Lokalizacja

Wojkowice

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych. Realizujemy usługi z dwóch segmentów działalności: logistyka magazynowa i spedycja. Tworzymy usługi i procesy idealnie dopasowane do wymagań Klientów. Potwierdzeniem rozwoju naszej firmy jest stale rosnący zespół profesjonalistów i młodych entuzjastów branży TSL. Zapraszamy na płatny, 3-miesięczny staż podczas którego wykorzystasz swoją wiedzę zdobytą na studiach w praktyce. Ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w Dziale Logistyki (staż płatny)

Miejsce pracy: Wojkowice (koło Wrocławia)

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z działaniem magazynu i obsługą klienta
  • Wspieranie zespołu w procesie planowania zamówień
  • Wspieranie zespołu w procesie przyjęć
  • Aktualizowanie danych w systemie klasy VMS
  • Analiza danych oraz tworzenie raportów w Excelu
  • Wykonywanie obowiązków administracyjnych

Oferujemy:

  • Płatny, 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy
  • Zdobycie praktycznej wiedzy "know-how" i wartościowego doświadczenia od specjalistów z branży
  • Uzyskanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji oraz z dostępem do nowoczesnych rozwiązań logistycznych
  • Interesujące zadania w towarzystwie młodego, miłego zespołu

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów o kierunkach logistycznych, technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • Podstawowa znajomość MS Excel
  • Zainteresowanie zdobywaniem doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki magazynowej
  • Umiejętności analityczne
  • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na działanie i osiąganie wyznaczonych celów
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dyspozycyjność 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wojkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wojkowice
ID: 797285954