2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Piaseczno
Dodane 09 maja 2024

Płatny Staż w dziale logistyki (Lineballancing).

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu w Piasecznie i zdobądź ładunek doświadczenia.

Płatny Staż w Dziale Logistyki (Lineballancing).

Zadania:

  • Optymalne utrzymanie obciążenia stanowisk pracy na linii pakującej poprzez rozmieszczanie produktów w oparciu o ilość pobrań,

  • Analizowanie prognoz sprzedaży i danych historycznych,

  • Przypisywanie produktów na linię na podstawie analiz,

  • Usuwanie produktów z linii na podstawie analiz,

  • Monitorowanie poprawności wykonania operacji,

  • Kontakt z działem analizowania sprzedaży klienta,

  • Dostarczanie danych na potrzeby zarządzania informacją,

  • Ścisła współpraca z działem utrzymania jakości

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż - ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej

  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu kontroli stanów magazynowych i procedur jakościowych w międzynarodowej firmie logistycznej

  • Wsparcie doświadczonego specjalisty

  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki

  • Brak dress code

  • Bezpłatny parking

  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką

Oczekiwania:

  • Entuzjastów branży TSL! Nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż!

  • Osób dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku  oraz w wybrane niedziele i święta. Praca zmianowa 6-14,     14-22 ( z możliwością pracy zdalnej).

  • Komunikatywnych i świetnie organizujących swój czas pracy

  • Z dobrą znajomością Ms Excel i języka angielskiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 912676870