2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Piaseczno
Dodane 13 maja 2024

Płatny staż w startupie e-commerce

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy młodej i ambitnej osoby do rozwijania intensywnie funkcjonującego startupu z branży e-commerce. Na początku, praca będzie polegała na zaznajomieniu się ze specyfiką prowadzonego biznesu - odbyciu szkoleń w zakresie obsługi zamówień, pracy na magazynie oraz sprzedaży internetowej.

Czy chodzi o Ciebie?

  • Gotowość do pracy na pełen etat (40h/tydzień, stacjonarnie)

  • Umiejętność szybkiej nauki

  • Dobra znajomość angielskiego

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Bardzo dobra obsługa komputera

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy w marketingu/magazynie/obsłudze klienta/sprzedaż/e-commerce będzie dodatkowym atutem

Twoje obowiązki:

  • Obsługa magazynu

  • Obsługa zamówień ze sklepu internetowego

  • Odbywanie kursów i szkoleń w języku angielskim

  • Wykonywanie różnorodnych zadań w zależności od zapotrzebowania

Co oferujemy:

  • Intensywny rozwój i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie

  • Naukę grawerowania laserowego

  • Naukę programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)

  • Naukę obszarów związanych z e-commerce (SEO, budowania stron internetowych, UX i więcej…)

  • Własny projekt marketingowy

  • Służbowy MacBook

  • Karta Multisport - darmowe wejścia na siłownię, basen itp.

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Firmowa czytelnia - kupujemy książki, które wspierają Twój rozwój

  • Możliwość stałego zatrudnienia po zakończonym stażu

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 917977428