2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Wieś Wrocławska
Dodane 26 kwietnia 2024

Płatny staż w utrzymaniu ruchu – 1 zmiana, własny dojazd

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Staż kierowany do przyszłych profesjonalistów w dziale utrzymania ruchu. Dla naszego klienta zlokalizowanego w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy chętnych do rozwoju absolwentów kierunków związanych z mechaniką/automatyką/robotyką i pokrewnych. Oferujemy:
  • Płatny staż (najlepiej w pełnym wymiarze godzin) od pn. do pt. w 1 zmianę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez naszą agencję pracy
  • Szkolenie prowadzone przez specjalistów, możliwość rozwoju i nawiązania dłuższej współpracy z naszym klientem
Oczekujemy:
  • Otwartości na wiedzę
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości j. angielskiego
  • Znajomości MS Office
  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • Możliwości samodzielnego dojazdu do Nowej Wsi Wrocławskiej
Obowiązki:
  • Praca w systemie SAP w zakresie planowania zadań predykcji i prewencji
  • Analiza danych z predykcji i ich rejestracja
  • Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących planowania prac
  • Wdrażanie i aktualizacja planów predykcji
  • Aktualizacja dokumentacji wydziałowej
  • Przygotowywanie, analiza historii awarii
  • Realizacja delegowanych zadań/projektów związanych z działalnością utrzymania ruchu i z obowiązującymi systemami jak 5S, ISO 22 000, BRC
Staż jest możliwością rozwoju i podniesienie swoich kwalifikacji, zapraszamy do aplikacji!  Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowa Wieś Wrocławska,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska
ID: 912895215