2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płock
Dodane 05 kwietnia 2024

Płock - Drukarz UV z doświadczeniem

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy polską firmą, która tworzy, rozwija i dostarcza najbardziej zaawansowane formy wsparcia reklamy i ekspozycji produktów, w tym przede wszystkim technologię z wykorzystaniem trwałych materiałów – metalu, drewna i tworzyw sztucznych.

Firma w Płocku poszukuje osoby na stanowisko Drukarz

Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracy z drukiem wielkoformatowym (ECO/SLOW, UV)

  • Doświadczenie w pracy z drukarkami (jak może być Roland/Challenger/Dokan)

  • Doświadczenie z przygotowywaniem oraz aplikacją naklejek/folii,

  • Podstawowa znajomość programów CorelDRAW, Photoshop

  • Posiadanie zmysłu estetycznego, kreatywności oraz otwartości.

  • Umiejętności techniczne i manualne,

  • Umiejętność rozpoznawania barw,

  • Dokładność, precyzja, szybkość i zaangażowanie w wykonywaniu zadań,

  • Dobra organizacji pracy,

Obowiązki:

  • Przygotowanie grafik do druku

  • Przygotowanie maszyn do druku,

  • Nadzór nad procesem druku,

  • Kontrola ilości i jakości wykonanych wydruków,

  • Obsługa plotera tnącego – przygotowywanie naklejek.

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • Współpraca z innymi pracownikami w firmie,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i wewnętrznych procedur obowiązujących w firmie.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia,

  • Typ umowy - umowa o dzieło/zlecenie

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 804011945