2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Lubuskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Zielona Góra
Dodane 25 kwietnia 2024

Podolog/kosmetolog Sulechów praca

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

O nas: Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się gabinetem podologicznym, który oferuje szeroki zakres usług związanych ze zdrowiem i pielęgnacją stóp. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości opieki wszystkim naszym pacjentom, pomagając im w utrzymaniu zdrowych i szczęśliwych stóp. W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Podologa, który dołączy do naszego zespołu.

Opis stanowiska: Jako Podolog w naszym gabinecie będziesz odpowiedzialny za:

  • Przeprowadzanie kompleksowych ocen stanu zdrowia stóp pacjentów.

  • Diagnozowanie i leczenie szerokiego zakresu problemów stóp, w tym infekcji grzybiczych, brodawek, modzeli oraz problemów z paznokciami.

  • Doradztwo w zakresie właściwej pielęgnacji stóp oraz doboru odpowiedniego obuwia.

  • Przeprowadzanie zabiegów podologicznych według ustalonych procedur.

  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki .

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu podologii.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako Podolog.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.

  • Znajomość aktualnych metod diagnostycznych i leczniczych w podologii.

  • PORTFOLIO.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

  • Wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i edukacyjnego ( szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Jak aplikować? Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 910979475