2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódź
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Podolog - praca w gabinecie ortopodologicznym. 1/4 ETATU.

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HAPPY FEET - Jesteśmy prężnie działającym na terenie Łodzi gabinetem, zajmującym się wykonywaniem indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Rozwijamy usługi gabinetu, jako rehabilitanci zajmujemy się kompleksową diagnostyką stóp, wadami postawy, wykonujemy indywidualne wkładki ortopedyczne w oparciu o najnowszą technologię i najnowsze wytyczne - Podiatech Sidas Medical.

Nasi pacjenci bardzo często potrzebują pomocy PODOLOGA, mamy świadomość, że dokładając tę usługę do naszego gabinetu, efekty terapii będą jeszcze bardziej skuteczne.

Dlatego szukamy PODOLOGA. NA POCZĄTKU 1/4 ETATU

Zakres obowiązków:

  • samodzielnie rozpoznawanie zmian patologicznych w obrębie kończyn dolnych oraz ich przyczyn, przeprowadzanie wywiadu podologicznego

  • dobór procedur terapeutycznych odpowiednich dla określonego klienta

  • wykonywanie odpowiednich zabiegów przywracających zdrowy wygląd i dobre funkcjonowanie stóp

  • posługiwanie się specjalistycznym sprzętem niezbędnym do osiągnięcia efektu pielęgnacyjnego

  • dbałość o stan sanitarno-higieniczny sprzętu i narzędzi używanych do zabiegów

  • eliminowanie ryzyka zakażenia przy wykonywaniu zabiegów

  • przekazywanie klientom wskazówek dotyczących pielęgnacji stóp

  • współpraca z zespołem rehabilitantów - kierowanie pacjentów na diagnostykę stóp i wkładki ortopedyczne

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – podologia

  • Doświadczenie zawodowe - minimum roczne doświadczenie jako samodzielny podolog

  • Ukończenie dodatkowych kursów i szkoleń – mile widziane

  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętność

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne (otwartość, komunikatywność, życzliwość, empatia)

  • Wysoka kultura osobista i standardy pracy (punktualność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej)

  • Zdolności manualne, zaangażowanie, dokładność

  • Pozytywna energia

  • Umiejętności sprzedażowe

Oferujemy:

  • Przyjazny zespół i miejsce pracy.

  • Pracę w miejscu o ugruntowanej pozycji na rynku, tym samym duże portfolio klientów.

  • Motywujący system wynagrodzeń.

  • Stabilne zatrudnienie PO OKRESIE ROZWOJU STANOWISKA PRACY.

  • Decyzyjność w podejmowaniu działań oraz wyborze wyposażenia całego gabinetu.

  • Możliwości rozwoju - udział w szkoleniach.

Zapraszamy:)

Prosimy o dołączenie klauzuli o danych osobowych, koniecznych w procesie.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 801301479