2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Podgórze Duchackie
Dodane 30 kwietnia 2024

Podstawa + Prowizja + Premia - Agent Nieruchomości - Bez doświadczenia

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Cześć!

Nasza firma to Tecnocasa… i jesteśmy jedną z największych sieci biur nieruchomości w Europie, posiadającą placówki w 9 krajach! W Polsce funkcjonujemy od 20 lat.

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Naszym celem jest wdrażanie w branżę młodych współpracowników, wspieranie w karierze zawodowej i pomoc w ich rozwoju, dzięki skutecznym szkoleniom.

Poszukujemy osób nastawionych na rozwój i osiąganie postawionych celów. Nie wymagamy doświadczenia w branży nieruchomości, ponieważ na początku pracy oferujemy naszym pracownikom specjalistyczne szkolenia sprzedażowe oraz techniczne związane z branżą sprzedaży nieruchomości.

Ponadto, na początku każdy nowy pracownik jest pod opieką doświadczonego Agenta/Managera, który pomaga w pozyskiwaniu ofert i sprzedaży nieruchomości oraz wdraża w pracę w Agencji Tecnocasa.

Dzięki temu w krótkim czasie nabierzesz odpowiednich umiejętności i doświadczenia, aby odnosić sukcesy w branży nieruchomości!

Twój zakres obowiązków obejmować będzie m.in.:

  • Pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości

  • Współpraca z klientami i przeprowadzenie klienta przez cały proces zakupu/sprzedaży najmu/wynajmu

  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami

  • Jako jedni z nielicznych w branży oferujemy jasny system wynagrodzeń, oparty na podstawie, prowizji oraz premii, która jest zależna od osiągniętego wyniku

Nasi pracownicy mają także szansę zostać kierownikiem placówki, a następnie otworzyć własne biuro. W ten sposób rozwijamy markę Tecnocasa, posiadając ponad 30 oddziałów w Polsce oraz niemal 4000 na całym świecie.

Jako pracownik naszej firmy, będziesz miał możliwość przeżycia conajmniej 6 firmowych event-ów, w tym kilkudniowy wyjazd do Włoch oraz kilkudniowy wyjazd do Zakopanego!

Jeśli chcesz dołączyć do zgranego zespołu, rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w branży nieruchomości, nie czekaj i aplikuj już dziś!!!

Nasze Biuro znajduje się obok CH Bonarka, przy ul. Walerego Sławka.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO").

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 818661317