2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

pokojowa do apartamentów i pokoi w centrum

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cinema Hostel & Apartments zlokalizowany w Poznaniu poszukuje pokojówki

Zakres obowiązków:

-sprzątanie oraz utrzymanie czystości pokoi

-zgłaszanie wszelkich usterek technicznych

-zwrot i raportowanie wszelkich przedmiotów pozostawionych przez gości

-aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami

Wymagania:

-umiejętność komunikowania się w języku polskim

-dobra organizacja własnego czasu pracy

-dyspozycyjność (święta, weekendy, zmiany ok. 9-15)

-umiejętność pracy w zespole

-poczucie estetyki, uważność i zaangażowanie w pracę

-doświadczenie na duży plus

Oferujemy:

-elastyczny grafik

-atrakcyjne warunki wynagrodzenia

-pracę w doświadczonym zespole

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 11:00-20:00 pod nr +48**********80

Przekazując dokument, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CINEMA HOSTEL & APARTMENTS UL.STRZAŁOWA 6A/27 61-847 , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 768398885