2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Junikowo
Justyna
Dodane 29 kwietnia 2024

Pokojowa, hotel Gromada Poznań

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma EverGrupa istniejąca na rynku od 28 lat zatrudni osoby do sprzątania biur na terenie obiektów w Krakówie.

Miejsce pracy : Hotel Gromada, ul. Babimojska 7, Poznań

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Stawka: 27,70 brutto/h + 13,00 brutto/ pokój

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi hotelowych

W zamian gwarantujemy:

-legalne i stabilne zatrudnienie

-terminowe wypłaty wynagrodzeń

-szkolenie stanowiskowe oraz odzież roboczą

-przyjazne środowisko pracy

Oczekujemy:

- dokładność i dobra organizacja pracy;

-samodzielność, uczciwość i sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki;

-dobrej znajomości języka polskiego w przypadku obcokrajowców.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 lub zgłoszenie przez OLX.

Prosimy o dopisanie do przekazywanego CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 911980839