2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Ustka
Dodane 23 kwietnia 2024

Pokojowa - obsługa serwisu sprzątającego Orzechowo koło Ustki

Wynagrodzenie

29,72 - 39,72 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ustka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Leśnik" w Orzechowie to obiekt znajdujący się na terenie starego, bukowego lasu, w odległości 150 m od morza. Położony jest 7 km od Ustki. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pokojowa.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o najwyższy standard obsługi Gości

  • utrzymanie czystości w pokojach oraz przestrzeniach wspólnych (hol, korytarz, sale szkoleniowe)

  • informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach

  •  uzupełnianie artykułów magazynów pościeli oraz środków czystości

  •   wymiana ręczników oraz pościeli

  • zgłaszanie rzeczy zaginionych

  • przekazywanie niezbędnych informacji innym pracownikom

Od Kandydatów oczekujemy:

  • zdolności organizacyjnych oraz dbałości o szczegóły

  • wysokiej kultury osobistej

  • dyspozycyjności

  • zaangażowania, pozytywnego nastawienia

  • samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty:

  • CV

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 893068491