2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Przewłoka
Dodane 09 kwietnia 2024

pokojowa oraz pomoc kuchenna Ustka

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przewłoka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zatrudnimy od zaraz osoby na stanowiska :

pokojowa - zakres obowiązków: przygotowanie pokoi do przyjęcia gości, dbanie o porządek w obiekcie - pokoje, korytarze , sale ogólnie dostępne pomoc przy obsłudze gości w obiekcie w tym na sali restauracyjnej.

Pomoc kuchenna - zakres obowiązków: pomoc w kuchni przy przygotowaniu potraw, dbanie o porządek w pomieszczeniach kuchennych. Serwowanie dań , półmisków śniadaniowych itp.

Praca na stałe , ale jest możliwość pracy dorywczej ( np wakacyjnej).

Lokalizacja

Przewłoka,

Pomorskie

Pomorskie, Przewłoka
ID: 910534958