2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Toruń
Dodane 13 maja 2024

Pokojowa, praca w hotelu,

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Czarna Róża zatrudni pracownika na umowę zlecenie na stanowisku: Pokojowa.

Główne obowiązki :

·        sprzątanie oraz utrzymanie czystości pokoi

·        Sprzątanie oraz utrzymanie czystości powierzchni ogólnodostępnych hotelu

·        zgłaszanie wszelkich usterek technicznych

·        raportowanie i zwrot do recepcji wszelkich przedmiotów pozostawionych przez gości

·        aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Samodzielności i dyscypliny w zachowaniu czystości i higieny pracy

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej

/Gotowość do pracy również w weekendy i święta/,

  • Dokładności sumienności i zaangażowania w pracę

  • Przyjaznej i odpowiedzialnej postawy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dobrego stanu zdrowia i predyspozycji do wykonywania prac fizycznych

  • Orzeczenie lekarskie do cel sanitarno-epidemiologicznych.

Praca pełno lub niepełnoetatowa (dodatkowa) również dla Emerytek (bez ograniczeń jeżeli chodzi o sprawność fizyczną)

Szukamy również osoby która chciałaby sobie dorobić.

CV w formacie pdf wraz ze zdjęciem prosimy przesłać za pomocą portalu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji tej i przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Tym samym zgadzam się na administrowanie danymi przez firmę Hotel Czarna Róża z siedzibą w Toruniu. Jednocześnie informuję, że wszelkie podane przeze mnie dane są dobrowolne i w każdej chwili mam prawo do wglądu w ich treść i ich zmiany oraz usunięcia”

Informujemy, że aplikacje będą przechowywane na potrzeby rekrutacyjne przez okres dwóch miesięcy.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 917952278