2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Iława
Dodane 17 kwietnia 2024

Pokojowa/pracownik housekeepingu

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

GrandHotel Tiffi poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pokojowa

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie pokoi

  • Sprzątanie części wspólnych

  • Dbanie o wysokie standardy

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, dokładność

  • Poczucie estetyki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Możliwość zdobycie doświadczenia w serwisie hotelu pięciogwiazdkowego

  • Elastyczny grafik

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas CV

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 685816661