2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Kudowa-Zdrój
Dodane 24 kwietnia 2024

Pokojowa / przygotowanie śniadań/ Umowa o pracę/na stałe/Kudowa- Zdrój

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Dzień dobry,

poszukujemy osoby na stanowisko pokojowej do rodzinnego Ośrodka Wypoczynkowego w Kudowie-Zdroju. Nasz obiekt dysponuje 13 pokojami, restauracją, kameralnym SPA oraz ogrodem. Oferujemy dogodne warunki pracy oraz miłą i spokojną atmosferę.

Do kogo skierowane jest ogłoszenie:

- kobiety i mężczyźni w każdym wieku,

- mile widziane doświadczenie, chęć pracy i nauki,

- otwartość i komunikatywność jest bardzo ceniona,

Zakres obowiązków:

- codzienne sprzątanie pokoi hotelowych wraz z całym otoczeniem (hol, recepcja, restauracja, kuchnia, stoliki w ogrodzie, gabinety SPA)

- pralnia (codziennie)

- prasowalnia (okazjonalnie)

- podlewanie kwiatów,

- dbanie o wizerunek i czystość w firmie.

Zależy nam, aby pracownik na tym stanowisku również mógł zaangażować się w przygotowanie śniadań, pomoc w kuchni / restauracji (w razie potrzeby lub według ustalonego grafiku).

Preferowane godziny pracy:

6:00 - 14:00 lub 9:00 - 17:00

Praca w każdy dzień tygodnia - dni wolne najczęściej w tygodniu (środa, czwartek) oraz okazjonalnie w weekend.

Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny. Możliwość zatrudnienia na pełny etat lub na 1/2.

Dostępne miejsca pracy również dla asystenta kucharza i kelnerki/kelnera.

Zapraszamy na spotkania i rozmowy kwalifikacyjne.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

tel: 74 8664 559

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 684835430