2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Świętokrzyskie
  6. Obsługa hotelowa - Sandomierz
Dodane 15 kwietnia 2024

Pokojowa - służba pięter

Lokalizacja

Sandomierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Sarmata w Sandomierzu poszukuje osób do pracy na stanowisko

  • Służba pięter - pokojowa / pokojowy

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku i czystości we wszystkich pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych znajdujących się na terenie obiektu - Hotel Sarmata, Apartamenty Furta Dominikańska, Apartamenty Ucho Igielne

  • obowiązki: wymiana pościeli, ręczników, ścieranie kurzy, mycie okien i podłóg, odkurzanie, opróżnianie koszy na śmieci, itp.

  • utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarno-higienicznego w łazienkach,

  • zgłaszanie usterek

Wymagania na stanowisko:

  • dyspozycyjności - praca w wybrane dni tygodnia, również w weekendy tj. sobota / niedziela

  • praca w godzinach 8-16 lub 9-17 lub 10-18 - w zależności od harmonogramu wyjazdów grup zorganizowanych z hotelu

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - szukamy osób na stałe, również na sezon

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze,

Lokalizacja

Sandomierz,

Świętokrzyskie

Dokładna lokalizacja
Świętokrzyskie, Sandomierz
ID: 911896424